Montaż mebli w Bydgoszczy

Montaż mebli, realizowany przez partnerów serwisu OTOmistrz obejmuje szeroki zakres usług: od elementarnego montażu półek na ścianie aż po montaż szaf przesuwnych lub montaż mebli na szynie. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy.

 Bydgoszcz

Montaż mebli w Bydgoszczy: znajdź wykonawcę w serwisie OTOmistrz

Świadcząc usługi w zakresie montażu mebli  w Bydgoszczy  już od wielu lat, nasi specjaliści zrealizowali setki zleceń i tym samym wzbogacili swoje doświadczenie, opracowali własne technologie szybkiego montażu meblościanek, szaf, łóżek, stołów itp.

Wyjeżdżając na dany obiekt, specjaliści obowiązkowo posiadają niezbędny sprzęt i podstawowy zestaw elementów montażowych. Ponadto należy podkreślić duże doświadczenie naszych partnerów, pomagające im szybko opanowywać zalecenia schematów montażowych o różnym poziomie złożoności i sprawnie realizować instrukcje.

Jeśli posiadasz dużo mebli i potrzebujesz ich szybkiego montażu, możesz zamówić u nas przyjazd w Bydgoszczy całej ekipy montażowej: usługa montażu mebli jest w przystępnej cenie i pozwoli Ci już po kilku dniach od zakupu mebli cieszyć się ich funkcjonalnością i atrakcyjnym wyglądem.
Realizując montaż mebli w Bydgoszczy nasi wykonawcy obowiązkowo przestrzegają wszystkich zaleceń producenta, udzielając także gwarancji na zrealizowane przez nich usługi montażowe.

Profesjonalny montaż mebli Bydgoszcz
montaż mebli ikea Bydgoszcz
Składanie mebli Bydgoszcz
Montaż mebli kuchennych Bydgoszcz
  • Montaż mebli w Bydgoszczy

Montaż standardowy realizowany przez naszych wykonawców w Bydgoszczy (bez dodatkowych prac) obejmuje montowanie wszystkich konstrukcji bez zmiany ich wielkości i konfiguracji: montaż dolnych cokołów i szafek ściennych (bez zadaszenia), ich wyrównanie; montaż i mocowanie blatu i panelu ściennego (bez uwzględnienia zmiany ich długości); montaż standardowych uchwytów i cokołów.
Nasi partnerzy podejmą się pracy o dowolnej złożoności i zmontują konstrukcje projektowe w domu bez spowodowania uszkodzeń. Wykonujemy montaż:

  • Mebli gabinetowych;
  • Miękkich mebli;
  • Zestawów kuchennych

Montowanie mebli w Bydgoszczy  – to nie tylko podstawowy kierunek naszej działalności. To nasza pasja, a więc wiemy wszystko o materiałach, okuciach, elementach montażowych i wielu innych szczegółach, których przestrzeganie pozwala każdemu klientowi zagwarantować montaż mebli na naprawdę wysokim poziomie.
Dbając o naszych klientów, zamieściliśmy na stronie cennik informujący o kosztach składania szaf, łóżek i innych rodzajów mebli. W razie potrzeby nasi specjaliści szybko zmontują same meble, a także dokonają montażu listew montażowych do mebli wiszących lub zamocują szafki wiszące.

Dlaczego warto z nami skorzystać z usług montażu mebli w Bydgoszczy?

Znaczną uwagę w OTOmistrz przywiązujemy do tego, by wszystkie zlecenia realizować terminowo. Czas montażu mebli w Bydgoszczy zależy od kilku czynników. Przede wszystkim, jest to rodzaj mebli i ich konstrukcja. Prosta szafa może zostać złożona w ciągu 2-3 godzin, z kolei duży zestaw mebli kuchennych może wymagać nawet kilku dni pracy. Jeśli składamy meble na zamówienie, czas realizacji zlecenia jeszcze bardziej się wydłuża. Jednak nie trzeba się martwić. Zawsze omawiamy z klientem terminy realizacji zleceń, a także podejmujemy się zleceń związanych z szybkim montażem.

Decydując się na współpracę z OTOmistrz w Bydgoszczy w zakresie montażu mebli można także być pewnym:

  • Realizacji wszystkich prac na podstawie instrukcji, dostarczanych przez producenta mebli i z wykorzystaniem oryginalnych elementów montażowych;
  • Posługiwania się przez pracowników w procesie montażu nowoczesnym sprzętem, pozwalającym stworzyć niezawodne mocowania i zapewnić bezpieczeństwo wiszących elementów mebli;
  • Przyjazdu na miejsce montażu na czas i przeprowadzenia wszystkich prac montażowych w ścisłej zgodności ze wcześniejszymi ustaleniami z klientami;
  • Czystości pomieszczenia po realizacji montażu.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o montażu mebli w Bydgoszczy

Meble zostały zmontowane w 2 pokojach hotelowych, osoby montujące przybyły bez opóźnienia ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i natychmiast zabrały się do pracy bez przerw na papierosa i odpoczynek. Nie wyobrażałam sobie nawet, że w tak krótkim czasie poradzą sobie z tak kolosalnym nakładem pracy. Nie ma wątpliwości, że OTOmistrz współpracuje z naprawdę doświadczonymi fachowcami, zdolnymi do rozwiązania dosłownie każdego problemu!

Ola

Interesował mnie montaż szafy, którą kupiliśmy w jednym ze sklepów. Problemem było to, że firma, w której zamawialiśmy szafę, obiecała zrealizować montaż za dwa tygodnie, a chciałam mieć nowe meble jeszcze przed urodzinami. W OTOmistrz nie czekano i już kolejnego dnia przysłano do mnie montażystę. Cennik składania mebli okazał się nawet niższy niż u producenta, a jakość była na najwyższym poziomie. Zatem śmiało polecam ten serwis!

Judyta

Kupiłem kilka szafek i kiedy przywiozłem je do domu pomyślałem, że sam sobie poradzę z montażem. Wydostałem wszystko z opakowań i w tym momencie zrozumiałem: nie ogarniam! Wszystko mi się pomieszało…W Internecie znalazłem OTOmistrz i ze względu na niewysoką cenę postanowiłem skorzystać z ich usług. Od razu widać, jak sprawy podejmuje się fachowiec! Montaż został wykonany po prostu idealnie!

Michał

Prowadzę mały hotelik i często korzystam z usług tego serwisu. Nigdy mnie nie zawiedli, zawsze wszystko jest na czas, zgodnie z dokumentami, a dodatkowo jako stały klient mam dobrą zniżkę. Będę oczywiście kontynuować współpracę i szczerze polecam także wszystkim innym zainteresowanym.

Przemek

W końcu skończył się długi remont w mieszkaniu, trzeba było zacząć zadomowić się od kuchni, wybierając się już długi czas poszłam na zakupy i zdecydowałam się na kuchnię IKEA. Pojawiło się nowe zmartwienie o to, kto będzie montował zestaw kuchenny. Na montaż w IKEA czeka się długo, a ceny za montaż kuchni są dość wysokie!!! Zaczęliśmy studiować opinie o tym serwisie w Internecie i zdecydowaliśmy się złożyć tu zamówienie dla siebie. W rezultacie byłam zadowolona z jakości wykonania. Pracownik, bardzo doświadczony w sprawach montażu, przybył szybko, pracował sam, ale bardzo odpowiedzialnie. Serdecznie polecam.

Inka

Najczęściej zadawane pytania o montażu mebli w Bydgoszczy

⭐ Z jakich materiałów szafkę wiszącą mogą Państwo zamontować?
Szafka wisząca, którą będziemy montować może być wykonana z różnych materiałów: MDF, płyta wiórowa, plastik, okleina drewniana, bambus, rattan, szkło kolorowe, witraż i lustra. Każda modyfikacja szafki jest indywidualna, a sam proces podzielony jest na kilka etapów: montaż dna, mocowanie ścian bocznych, montaż tyłu, mocowanie półek i zawieszanie drzwi.
⭐ Co należy przygotować przed przyjazdem montera mebli ?
Najważniejszą rzeczą do przygotowania jest wymagana przestrzeń do montażu konstrukcji. Jeśli w miejscu montażu znajdują się drogie przedmioty/elementy wewnętrzne, należy spróbować je przenieść lub owinąć w celu ich zabezpieczenia.
⭐ Jakie czynniki decydują o kosztach montażu mebli w Bydgoszczy?
Na koszt usług naszych wykonawców w Bydgoszczy oddziałuje jednocześnie kilka czynników: a) Ilość mebli; b) Złożoność konstrukcji podczas instalacji; c) Rodzaj zestawu mebli: wykonany na zamówienie klienta lub kupiony w sklepie sieciowym; d) Konieczność wiercenia i frezowania otworów; e) Liczba osób, które będą wykonywać zlecenie; f) Lokalizacja obiektu, w którym montowane są meble (w mieście, na przedmieściach).
⭐ Czy są jakieś różnice w kosztach montażu fabrycznych mebli w Bydgoszczy seryjnych i montażu mebli zrealizowanych na zamówienie?
Meble fabryczne w Bydgoszczy typu seryjnego posiadają wszystkie otwory i wykonane frezowanie, dzięki czemu łatwiej można je zamontować. Jeśli chodzi o zestawy niestandardowe, potrzebne jest tutaj dodatkowe użycie narzędzi, ponieważ produkty są składane z solidnych elementów. Ważne jest, aby nie popełnić błędu podczas montażu, zachowując jednocześnie integralność i wygląd części, zatem instalacja zajmuje 2,5-3 razy więcej czasu. W związku z tym cena za pracę z meblami niestandardowymi będzie wyższa.