Naprawa kuchenek w Krakowie

Płyty elektryczne, gazowe i indukcyjne mogą działać nieefektywnie lub w wyniku usterki w ogóle przestać pełnić swoje funkcje. Występowanie takich problemów wcale nie oznacza, że trzeba iść do sklepu po nowe urządzenie: problemy, związane z działalnością kuchenki w 99,9% przypadków skutecznie rozwiążą wykonawcy z serwisu OTOmistrz.

 Kraków

Osobliwości realizacji usługi naprawy kuchenek w Krakowie

Prace nad naprawą usterek występujących w kuchenkach odbywają się w kilku etapach:

 • Klient kontaktuje się z naszym serwisem, wniosek można wysłać za pomocą formularza online lub złożyć dzwoniąc do naszych managerów;
 • Pracownik naszego serwisu przetwarza zgłoszenie i przekazuje je do osoby naprawiającej, która oddzwania do klienta w celu omówienia wszystkich szczegółów oraz uzgodnienia terminu i miejsca zlecenia;
 • W określonym czasie pracownik przybywa do obiektu i przeprowadza diagnostykę płyty, jeśli zakup dodatkowych części nie jest wymagany do rozwiązania problemu, usuwa awarię;
 • Prowadzone są prace naprawcze, które z reguły nie trwają dłużej niż kilka godzin;
 • W niektórych przypadkach realizacja prac naprawczych zostaje przełożona na inny termin ze względu na konieczność zakupu uszkodzonej niedziałającej części;
 • Wszystkie wykonane prace, jak i wymienione części są objęte gwarancją.

Specjaliści OTOmistrz dopasowują się do klientów, co oznacza, że po ustaleniu odpowiedniego dla klienta terminu przyjeżdżają pod wskazany adres. Dojazd do klienta jest wliczony w cenę, natomiast cennik świadczenia usług jest bardzo konkurencyjny w odniesieniu do innych serwisów. Naprawy przeprowadzane są szybko, najczęściej w tym samym dniu, co zgłoszenie zlecenia. W swojej pracy nasi wykonawcy wykorzystują części zamienne tylko od sprawdzonych firm. Jeśli potrzebujesz naprawy kuchenki w Krakowie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Naprawa kuchenek Kraków
Czyszczenie iskrownika Kraków
Diagnostykę kuchenki Kraków
Naprawa kuchenek cena Kraków
 • Naprawa kuchenek gazowych
 • Naprawa kuchenek elektrycznych
 • Naprawa kuchenek indukcyjnych

Kuchenki gazowe są coraz rzadziej spotykane w domach w Krakowie, a mimo to wiele osób tradycyjnie preferuje ten rodzaj kuchenek. Naprawa kuchenki gazowej to usługa, na którą jest dosyć duże zapotrzebowanie w stolicy, a najlepszy serwis kuchenek gazowych tradycyjnie świadczą wykonawcy z serwisu OTOmistrz. Można im zlecić zarówno tak niezbędną dla każdego właściciela usługę czyszczenia dysz w kuchence gazowej, jak i wykonanie bardziej skomplikowanych prac, w tym wymianę elementów zapewniających niezawodne funkcjonowanie urządzenia. Po realizacji czyszczenia iskrownika w kuchence gazowej lub innych prac każdemu klientowi obowiązkowo udzielamy gwarancji na zrealizowane usługi i wymienione części.

Naprawa kuchenek elektrycznych, realizowana przez specjalistów z OTOmiostrz w Krakowie, to doskonała alternatywa zakupu nowego urządzenia! Naprawie mogą ulec zarówno elementy grzewcze, jak i sensoryczne, często wykorzystywane w nowoczesnym kuchenkach elektrycznych. Istnieje też możliwość naprawy zegara, minutnika, piekarnika, lampek itp., a ponadto w razie potrzeby wymieniamy zepsute części urządzenia na nowe, odnawiamy lub wymieniamy szklaną powierzchnię kuchenki itp. Naszym wykonawcom można również powierzyć naprawę kuchenek gazowo-elektrycznych: posiadają sprzęt, który jest niezbędny do realizacji tego typu zleceń, a w razie potrzeby mogą zamówić części do wymiany u właściwego producenta, tym samym gwarantując nie tylko wysokiej jakości, ale i naprawdę tanią naprawę kuchenki elektrycznej.

Usługa standardowej i pilnej naprawy kuchenek indukcyjnych, świadczona przez wykonawców OTOmistrz w Krakowie, cieszy się dużą popularnością. Nic w tym dziwnego: pozwala to uniknąć nowego zakupu drogiego urządzenia i przywrócić pełną funkcjonalność zepsutego, a wszystko to w naprawdę przystępnej cenie. Przez fachowców OTOmistrz może również zostać zrealizowana naprawa kuchenek mikrofalowych oraz wymiana dysz w kuchence, a wszystko to na podstawie przejrzystego cennika, z którym można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Fachowcy OTOmistrz w Krakowie mogą skutecznie rozwiązać takie oto problemy:

 • Zaprzestanie funkcjonowania kuchenki w wyniku skoków mocy elektrycznej;
 • Nieprawidłowe podłączenie  kuchenki;
 • Uszkodzenie szkła lub elementów sterujących itp.

Dokładnie wiedzą, jak zbudowane są płyty indukcyjne i na jakich zasadach funkcjonują, co pozwala każdemu klientowi zagwarantować najlepsze efekty ich naprawy.

Dlaczego wybrać naszych specjalistów dla naprawy kuchenek w Krakowie?

Fachowa naprawa kuchenek w Krakowie, realizowana przez fachowców z serwisu OTOmistrz, obejmuje szeroki zakres usług. Można im zlecić usunięcie zróżnicowanych usterek:

 • Piekarnik nie nagrzewa się. Najczęściej taki stan rzeczy jest spowodowany przez zegar lub termostat. W takiej sytuacji warto sprawdzić czy zegar jest ustawiony. W zależności od tego, czy mamy do czynienia z zegarem mechanicznym lub elektrycznym, trzeba w przypadku mechanicznego – ustawić pozycję inną niż zero, elektrycznego – ustawić go zgodnie z instrukcją w taki sposób, by nie migał. Jeśli chodzi o termostat – przy jego włączaniu powinno być słyszalne kliknięcie.
 • Piekarnik powoduje, że ciasto jest niedopieczone. Problemem jest najczęściej niedopieczony spód wypieku, co może wskazywać na przepalenie dolnej grzałki. Taka usterka zdarza się bardzo często w piekarnikach różnych firm.
 • Występują problemy z temperaturą. Wówczas powodem jest awaria termostatu. Warto też w takiej sytuacji zbadać grzałki piekarnika, ponieważ wina może też leżeć po ich stronie.
 • Wybijanie bezpieczników. Tutaj przyczyna może tkwić we wszystkim – może to być np. przepalona grzałka, słabe styki przewodów, zalanie łącznika. Należy dokonać sprawdzenia.
 • Brak włączania się płyty ceramicznej lub indukcyjnej. Przed pierwszym uruchomieniem niezbędne jest zapoznanie się z instrukcją obsługi. Jeśli wszystkie działania są wykonywane poprawnie, problem może występować z powodu nieprawidłowego podłączenia płyty przez instalatora.
 • Po jednej ze stron płyty nie działają pola. Płytę elektryczną podłącza się na dwie fazy, które zasilają po jednej ze stron płyty. Jeśli zatem dojdzie do wybicia bezpieczników jednej z faz, jedna połowa płyty może nie działać. Może również nie działać piekarnik podpięty do wybitej fazy.
 • Słabe płomienie. W trakcie gotowania często dochodzi o zalewania palników, co może powodować zatkanie dysz, a w efekcie daje to słaby płomień lub brak występowania płomienia.
 • Płomień w palniku nie utrzymuje się.  Jest to problem występujący w płytach z zabezpieczeniem przeciwwypływowym. W takim przypadku powinna zostać sprawdzona termopara, jeżeli nie ma w niej usterki, wtedy do wymiany lub naprawy będzie zawór.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o naprawie kuchenek w Krakowie

Potrzebowałam wymiany dysz w kuchence. Zleciłam to zadanie specjalistom na OTOmistrz i poradzili sobie z nim naprawdę świetnie! Pracownik przyjechał do mnie dokładnie na umówioną godzinę, posiadał cały sprzęt, którego potrzebował do pracy, a cena usług okazała się naprawdę przystępna. Serdecznie polecam ten serwis wszystkim zainteresowanym.

Ewa

Czyszczenie iskrownika w kuchence zajęło około godziny, a efekt jest naprawdę wspaniały: kuchenka wygląda jak nowa, wszystko gotuje się sprawnie. Dostałem także kilka cennych zaleceń od fachowca co do pielęgnacji urządzenia. Mam nadzieję, że jeszcze długo nie będę potrzebować podobnych usług, a wszystkim, którzy ich poszukują, zalecam serwis OTOmistrz!

Przemek

Brak iskry w kuchence gazowej stał się dla mojej rodziny prawdziwym problemem, gdyż nie mieliśmy pieniędzy na zakup na przykład kuchenki elektrycznej. Usługa naprawy kuchenki od wykonawców z OTOmistrz okazała się bardzo tania, a jednocześnie skuteczna. Od miesiąca korzystamy z naprawionego urządzenia i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Daniel

Jeśli chodzi o urządzenia indukcyjne, to moim zdaniem cennik naprawy kuchenek jest nieco wygórowany. Dlatego nie żałowałem czasu, gdy szukałem specjalisty, któremu mogłem zlecić naprawę kuchenki w moim mieszkaniu. W OTOmistrz spodobał się mi cennik naprawy kuchenek i tak naprawdę nie żałuję, że podjąłem decyzję o nawiązaniu współpracy z tym serwisem. Niska cena tutaj wcale nie oznacza niezadowalającej jakości, a nawet odwrotnie: bardzo fachowe podejście do klienta. Serdecznie polecam.

Zbigniew

Problem braku iskry w kuchence gazowej fachowiec rozwiązał w ciągu mniej niż godziny. Ponadto z mojej strony nie wymagano żadnych działań – tylko dokonania terminowej opłaty. I tu powiem, że cennik w OTOmistrz okazał się naprawdę bardzo niski. Ten serwis jest naprawdę warta polecenia!

Inga

Najczęściej zadawane pytania o naprawie kuchenek w Krakowie

⭐ Jakie czynniki mogą wpłynąć na koszt naprawy kuchenki w Krakowie?
Przede wszystkim koszt naszych usług zależy od tego, jaki rodzaj kuchenki wymaga naprawy. Na przykład naprawa modelu z nawierzchnią ceramiczną będzie droższa niż w przypadku modelu z palnikami żeliwnymi. Drugim czynnikiem wpływającym na koszt jest marka produktu (naprawa polskich płyt jest tańsza niż wykonanych za granicą). Również wśród czynników, które determinują koszt naprawy kuchenek w Krakowie, znajduje się model płyty, rodzaj usterki, konieczność wymiany poszczególnych części itp. Dokładny koszt może zostać określony przez naszego partnera dopiero po dokładnej ocenie awarii, jednak nasi klienci mogą obliczyć przybliżony koszt naprawy samodzielnie, korzystając z cennika zamieszczonego na naszej stronie internetowej.
⭐ Jakie usługi pomimo naprawy kuchenek w Krakowie są prezentowane na waszym serwisie?
Nasi specjaliści naprawiają kuchenki gazowe, elektryczne bądź indukcyjne - w razie potrzeby, zapraszamy do kontaktu. Proponujemy szeroki zakres usług - od napraw po montaż. Mamy możliwość wykorzystania różnych części zamiennych, ponieważ współpracujemy z producentami. Co więcej, oferujemy na nie atrakcyjne ceny. Nasi partnerzy posiadają uprawnienia do wykonywania prac elektrycznych i gazowych, posługują się odpowiednimi narzędziami sprawdzającymi wyciek gazu. Naprawiają kuchenki, ale także dokonują wpisów w kartach gwarancyjnych.
⭐ Jak oblicza się koszt naprawy kuchenek w Krakowie?
Po przeprowadzeniu diagnostyki specjalista OTOmistrz określa przyczynę awarii, wskazuje rodzaj pracy i wymagane części zamienne. Następnie, zgodnie z cennikiem, jest ustalany ostateczny koszt realizacji naprawy i przedstawiany klientowi. Po tym, jak specjalista dokona wyceny, cena nie ulega już zmianom. Dodatkowo ze względu na współpracę ze znanymi producentami kuchenek elektrycznych, indukcyjnych i gazowych, każdemy klientowi możemy zagwarantować napawdę najnisze w Krakowie ceny napraw.
⭐ Jakie problemy funkcjonowania płyt elektrycznych i indukcyjnych rozwiązują specjaliści OTOmistrz w Krakowie?
Tak naprawdę naszym wykonawcom można powierzyć wykonanie prac różnego rodzaju, w tym naprawę kuchenki, jeśli nie działa całkowicie sprawnie, następuje szybkie wyłączenie urządzenia po włączeniu, nagrzewa się tylko w centralnej części palnika, dochodzi do spontanicznego wyłączania urządzenia, nierównomiernego ogrzania produktów w piekarniku itp. Przed przystąpieniem do naprawy usterki, zawsze wyjaśniają, jakie są jej przyczyny i jakie będą najlepsze drogi jej usunięcia. Wykonanie prac powierzamy wyłącznie wykwalifikowanym fachowcom, a więc możemy zagwarantować naprawdę dobre efekty naprawy.