Sprzątanie mieszkań

Poszukujesz firmy, której możesz zlecić okresowe lub okazjonalne sprzątanie mieszkań w Polsce? Trafiłeś na właściwą stronę, gdyż to właśnie tutaj znajdziesz najlepsze oferty tanich, rzetelnych i profesjonalnych usług cleaningowych.

Sprzątanie mieszkania cena

OTOmistrz: najlepsze oferty sprzątania mieszkań w Polsce

Powierz czystość swojego mieszkania najlepszym firmom sprzątającym – sprzątanie mieszkań to nie tylko specjalizacja, to prawdziwa pasja firm, oferujących swoje usługi na naszym portalu. Wybierając wśród najlepszych, możesz mieć pewność, że realizacja Twojego zamówienia będzie przeprowadzona w sposób fachowy, indywidualny i jak najbardziej precyzyjny.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań obejmuje między innymi takie rodzaje usług, jak:

  • Sprzątanie generalne, najczęściej realizowane po remoncie (obejmuje sprzątanie all inclusive);
  • Sprzątanie standardowe (zamawiane w celu utrzymania stałej czystości, tego typu usługi są świadczone najczęściej na podstawie podpisania umowy o kompleksowym sprzątaniu mieszkań);
  • Specjalistyczne czyszczenie mieszkań – zamawiane po pożarze, powodzi itp.;
  • Ekologiczne czyszczenie mieszkań, podczas którego prace porządkowe wykonywane są z wykorzystaniem wytwornicy pary.

Oto kilka podstawowych powodów, dla których warto zamówić usługi firm sprzątających, które znajdują się na naszej stronie:

  • Zatrudnieni w nich pracownicy używają przyjaznych dla środowiska produktów, odpowiednich do kontaktu z dziećmi i zwierzętami, które skutecznie usuwają zabrudzenia;
  • Ceny usług są naprawdę przystępne, dodatkowo większość firm posiada kalkulatory online, ułatwiające obliczenie kosztu sprzątania w Polsce przez klienta;
  • Prace są wykonywane przez odpowiedzialne osoby sprzątające, szybko radzące sobie z bałaganem o dowolnym stopniu.

Dlaczego warto szukać firmy sprzątającej mieszkania na stronie OTOmistrz?

Idealny porządek w mieszkaniu i przyjemny zapach – to wszystko jest możliwe, jeśli zdecydujesz się na zamówienie usług sprzątania za pośrednictwem naszego portalu. Podczas gdy Ty zajmujesz się sprawami osobistymi i odpoczynkiem, pracownicy firmy, wybranej za pomocą portalu OTOmistrz, szybko i w przystępnej cenie przeprowadzą profesjonalne sprzątanie mieszkania. W każdej firmie cleaningowej, spośród tych zaprezentowanych w katalogu, są zatrudnione fachowe ekipy sprzątające. Co więcej, takie firmy posiadają dodatkowo specjalistyczny sprzęt oraz nowoczesne skuteczne środki czyszczące, pozwalające świadczyć takie usługi, jak sprzątanie mieszkań po zwłokach lub remoncie.

Zaletą zaprezentowanych na naszej stronie firm jest także to, że realizują maksymalnie tanie sprzątanie mieszkań: na stronie jest zamieszczony cennik, z którym można zapoznać się przed zamówieniem usług. Co więcej, usługi clearingowe można zamówić do mieszkania, znajdującego się w dowolnym polskim mieście.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sprzątanie mieszkań

Kiedy wybierałem usługi sprzątania mieszkań, cena sprzątania mieszkań była dla mnie bardzo ważna i to właśnie z tego powodu zdecydowałem się na współpracę z jedną z firm, wybranych na stronie OTOmistrz. Do pracy managerów, jak i samych sprzątających nie mam żadnych zarzutów: wiedzą, co robią a ponadto bardzo precyzyjnie wyliczają koszt usług.

Michał

Zamawiałam usługi sprzątania mieszkań już wielokrotnie, ale nigdy nie były świadczone tak profesjonalnie i jakościowo. Zdecydowanie polecam fachowców z katalogu firm sprzątających OTOmistrz także każdemu, kto poszukuje odpowiedzialnej firmy clearingowej.mu, kto poszukuje odpowiedzialnej firmy clearingowej.

Ewa

Wybrałam firmę sprzątającą za pomocą portalu OTOmistrz. Sumiennie. Fachowo. Rzetelnie. Wszystko, o co prosiłam, zostało zrobione na 100%, a ponadto od razu zostałam zapoznana z cennikiem sprzątania mieszkań. Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalne podejście do świadczenia pozornie łatwej usługi sprzątania.

Beata

OTOmistrz od roku polecam każdemu znajomemu. Jeśli tak jak ja potrzebujecie profesjonalnego sprzątania, to warto zamówić je właśnie tutaj. Rzadko pozostawiam opinie o usługach sprzątanie mieszkań, ale tu zdecydowanie było warto, gdyż profesjonalizm i sumienność nie zawsze towarzyszą usługom sprzątania, a tu właśnie tak jest.

Paulina

W Polsce jest wiele firm, które oferują usługi sprzątania, ale ja zawsze zamawiam je tutaj. Zastanawiam się nawet nad podpisaniem rocznej umowy na okresowe sprzątanie mieszkań z jedną firm, którą znałazłam na OTOmistrz: firma ma bardzo dobry cennik na usługi sprzątania, a ponadto wykonują spory wachlarz prac.

Justyna